Trenn koroona ajal…

Tere armas lugeja, kui oled siia sattunud!

Taaskord hakkavad tänasest uued piirangud kehtima, mis ühtemoodi raskendab meie elu kuid teistpidi oleme sellega vist vaikselt juba ka harjunud? Selleks, et hoida oma vaim ja keha siiski reibas ja terve tuleks ennast liigutada/teha trenni. Trenni all mõtlen ma igasugust liikumist: kõndimine, jooksmine, jõusaalis treenimine jms.

Annan sulle 3 nõuannet, mis võimalused sul selleks on:

  1. Esiteks soovitan sul liituda minu Facebooki grupiga “Treeningud Kätliniga“, kus saad kõik eelmise aasta koroona-aja live-treeningud järgi teha. Tunned nagu oleksid taas rühmatreeningu saalis. Mina juhendan ja sina treenid. Kõlab ju väga mõnusalt? Ei pea ise välja mõtlema, mis trenni täna teha vaid lihtsalt võtad lehe lahti ja valid endale sobiva trenni.
  2. Teiseks on meil siiski Aqva Spordikeskus ja ka muud spordiasutused avatud, kus saab edukalt jõusaalis individuaaltreeningut teha. Kes on varem jõusaali ringtreeningus käinud saab edukalt neid harjutusi enda treeningutesse kombineerida. Samuti on meil Aqva Spordikeskuses iga päev kell 11.00-13.00 ja 17.00-19.00 valvetreener, kellelt võid julgelt abi küsida. Kui soovid, kirjuta otse mulle, annan heameelega samuti nõu, mida jõuaalis teha.
  3. Kolmandaks soovitan minna õue. Mine välja kõndima, naudi ilma ja tee kohe üks mõnus pikk jalutusring, samal ajal oma immuunsust tugevdades. Vali endale selline korralik tempo, et kõndimise lõpuks oleks nahk kergelt märg. Puhtal kõnniteel võiksid tunni ajaga läbida 6-7 km.

Seega valikuid liikumisest jätkuvalt on!
Soovin sulle mõnusat liigutamist!
Kätlin

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s